بسم الله الرحمن الرحیم
09133626826   vatany.ir و radiosalam.ir محمدحسین وطنی کیست؟
In the Name of Allah the Beneficent the Merciful .. salaam .. Congratulations on your arrival to the vatany.ir site .. Your feedback is always effective .. So Please do not deprive us .. thankful
امروز می باشد به کلبه ما خوش آمدید
بسم الله الرحمن الرحیم .. سلام .. ورود شما را به تارنمای وطنی خوش آمد می گوییم .. همواره نظرات شما کارساز است .. پس ما را محروم نفرمایید .. سپاسگزار

بسم الله الرحمن الرحیم پیشاپیش سالروز رحلت  پیامبر اسلام صلوات الله علیه و شهادت امام حسن  و امام رضا علیهما السلام را به شما نمایندگان عزیز و همه مسلمانان تسلیت می گویم. لازم است چند مطلب را به عرض برسانم:
۱ سالروز نهم دی ماه سال ۸۸ را گرامی می دارم . راه پیمایی خودجوش اقشار مختلف ملت ایران اعم از هواداران کاندیدای پیروز و معترضان به نتیجه انتخابات در این روز، نشانه رشد اجتماعی و سیاسی ملت ایران بود

که قطع نظر از تخلفات دو طرف فتنه ، به دفاع از اصل نظام جمهوری اسلامی پرداختند . ( این سخن آقای مطهری چنین برداشتی در ذهن بوجود می آورد که عامل فتنه 88 هر دو طرف ، یعنی هم کاندید پیروز احمدی نژاد و هم موسوی و کروبی بودند ، در حالی که طراح و فتنه گر اصلی ، دشمنان خارجی اسلام بودند که از نادانی و هوای نفس و تمرد از دستور ولی فقیه کاندیداهای معترض آشوب ایجاد کردند )

 جای تاسف است که پس از گذشت چهار سال از آن ماجرا هنوز مسئله فتنه حل نشده و  ورد زبانهاست .  ( برادر عزیز آخر چطوری حل شود در حالی که مهره های اصلی حد اقل حاضر به پشیمانی نیستند و شاید دوباره مستمسک دشمنان نظام واقع شوند)

 بهتر است رئیس محترم قوه قضائیه به جای شعار دادن در باره فتنه، به حل آن بپردازد

 ( بنده خدا چه شعاری داده؟ )

و حل آن مستلزم وجود یک قوه قضائیه مستقل است نه قوه ای که از این نهاد وآن دفتر  و از دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی تاثیر بپذیرد . (بستگی دارد به اینکه مستقل بودن را چطوری معنا کنید آیا یعنی هر چه را که من و شما بپسندیم انجام دهد مستقل خواد بود؟ )

قوه قضائیه مستقل قوه ای است که بتواند همه مقامات کشور را بدون استثنا در موارد لازم به دادگاه بکشاند و حکم عادلانه صادر کند( به دادگاه کشیدن هم قانون داردبی خودی که نمی شود کسی را به دادگاه کشید) .

  این در حالی است که قوه قضائیه ما پس از گذشت بیش از چهار سال هنوز نتوانسته است تکلیف معاون اول رئیس جمهور سابق را در پرونده بیمه ایران مشخص کند( ان هم به وقتش انشاءالله انجام می شود ).
این راه حل که آقایان موسوی و کروبی باید توبه و عذر خواهی کنند تا مسئله تمام شود، به نتیجه نمی رسد چون آنها اگرچه ممکن است به برخی خطاهای خود اعتراف کنند اما مجرم اصلی را طرف مقابل می دانند.   (این که معلوم است هر کسی به طور طبیعی خود را ذی حق می داند هیچکس خودش نمی گوید آش من ترش است ! )

 توبه و عذرخواهی باید با اختیار و میل قلبی باشد ( در این مورد توبه به معنای توبه فقهی از تقصیر نزد خداوند نیست بلکه معذرت خواهی از ملت و رهبری ایران اسلامی است و این آثار سیاسی دارد و چه قلبی باشد و یا نباشد  ، آثار مثبت خود را دارد ، اگر چه حق خصوصی خداوند باقی بماند ).


مغز متفکر علی مطهری

بارها گفته ام که اگر قرار برگذشت طرفین از تخلفات یکدیگر نیست، تنها راه پایان دادن به فتنه سال ۸۸ محاکمه علنی و همزمان آقایان موسوی، کروبی  و احمدی نژاد است، بدون آنکه اتهامات آنها را در یک حد بدانم. ( حالا اگر این محاکمه باعث فتنه ای عظیمتر شود چه ؟؟) تا زمانی که یک طرف قضیه حق سخن گفتن و دفاع از خود نداشته باشد و طرف دیگر هر چه می خواهد اتهام می زند و تحلیل می کند،  این بحران حل نخواهد شد.

( الحمدلله در این بلوا بازار هر کس هر چه می خواهد می گوید و تحلیل میکند اما مگر تنها با حرف و تحلیل کارها درست می شود؟ )

 این سه نفر را که یکی هیزم فتنه را آورد و دوتای دیگر آن را شعله ور کردند محاکمه علنی کنید تا حقیقت ماجرا برای مردم آشکار شود.

(3نفر یا 2 نفر اگر چه باید گفت میلیونها نفر در تحولات نقش دارند )

آنگاه هر حکمی صادر شود کسی اعتراض نخواهد داشت. ( چه می فرمایید ؟ مگر احکام را می شود با اعتراض حل و فصل کرد ؟ حکم باید بر اساس قانون باشد نه اعتر اض ؟ )

 حصر خانگی  طولانی مدت، بدون محاکمه ، توجیه قانونی و شرعی ندارد. قرآن کریم می فرماید: لایجرمنکم شنآن قوم علی أن لاتعدلوا، اعدلوا هو اقرب للتقوی. دشمنی با قومی شما را از جاده عدالت خارج نکند. عدالت بورزید که به تقوا نزدیک تر است

( به به ، ماشاءالله ، حالا مجتهد جامع الشرایط خصوصا" جانشین رهبری هم که شدید . به شما تبریک می گویم اما لازم است غیر از اجتهاد ، مرجع تقلید نیز باشید تا حکمتان نافذ شود آن هم مرجعی بالاتر )

احکام سختگیرانه زندانیان سیاسی سال ۸۸ نیز مطلب دیگری است که قوه قضائیه باید پاسخگو باشد. آیا این احکام توسط قضات عادل و مستقل صادر شده است یا قضاتی که تحت فرمان بازجوها و عناصر اطلاعاتی بوده اند. ( نه ما یادمان نبود این پرونده ها را به قاضی برجسته ای چون حضرت عالی بدهیم حتما" در آینده این کار را خواهیم کرد )

 بسیاری از این احکام در دوره مدیریت قبلی قوه قضائیه و در فضای احساسی سال ۸۸ صادر شده است ، لذا نیاز به باز بینی دارد.( اصلا" همه احکامی که از اول انقلاب اسلامی صادر شده احساسی بوده و به امر شما نیاز به باز بینی دارد درسته ؟ ! )

 رئیس  قوه قضائیه پاسخ دهد که مثلا  جرم  آقایان مصطفی تاجزاده و بهزاد نبوی  غیر از انتقاد به نظام چه بوده است؟ ( همین انتقاد به اصل نظام جمهوری اسلامی دیگر..! )

 این در حالی است که امام علی علیه السلام خوارج را تا زمانی که دست به سلاح نبرده بودند آزاد گذاشت و حتی حقوق آنها را از بیت المال قطع نکرد. ( آیا ریختن در خیابانها و آتش زدن و تخریب اماکن عمومی و خصوصی و کشتن و زدن نیروهای انتظامی و مردم دست به سلاح بردن نیست ؟ )

 در این زمینه ، روحانیت ، خصوصا مراجع تقلید قم و دانشگاهیان نسبت به سایر اقشار وظیفه مضاعف دارند و نباید از جو رعب و وحشتی که در چند سال اخیر حاکم شده است بهراسند. باید برای سکوت خود ، در مقابل خداوند پاسخ داشته باشند. ( اتفاقا" مراجع معظم قم منتظر مرد شجاعی چون شما بودند تا بر علیه نظام اسلامی و رهبر آن قیام کنند خوب شد الحمد لله شما ظهور کردید !!! )

 نخبگان جامعه باید قوه قضائیه را یاری کنند تا بتواند با هدایت مقام رهبری برفضای رعب و تفرقه ای که عده ای به خاطر منافع خود خواهان ادامه آن هستند فائق آید و مسئله فتنه را به نقطه پایان برساند.( بله مقام معظم رهبری نیز از این همه لطف و عنایت شما به ایشان سپاس گذارند شما واقعا" یک پیرو فدایی آقا هستید اگر آقا امثال شماها را نمی داشت نظام به خطر می افتاد احسنت !!) وحدت ملی ما پشتوانه ای برای مذاکرات هسته ای و حل مشکلات اقتصادی خواهد بود.
۲ اینجانب به عنوان نماینده قوه مقننه در هیئت نظارت بر مطبوعات ، به روزنامه ها تذکر می دهم که جای نقد احکام مسلم اسلام روزنامه نیست.کاری نکنید که بهانه به دست عده ای برای محدود کردن فضای آزادی بیان بیفتد.( البته اگر بهانه ای برای محدود کردن ایجاد نکرد احکام مسلم که هیچ همه اسلام را هم اگر خواستید زیر سئوال ببرید !

 این گونه مباحث می تواند در نشریات تخصصی، همراه با پاسخ آن از سوی اسلام شناسان مطرح شود ( استغفر الله ، با وجود جناب عالی ما دیگر به کدام اسلام شناس مرگراجعه کنیم ، نه نه هرگز !)

و از قضا همیشه این مباحثات باعث آشکارتر شدن گوهر اسلام شده است. به قول شهید آیت الله مطهری  امثال کسروی با نقدهایشان بر احکام اسلام  به اسلام خدمت کردند چون باعث شدند که علما به تکاپو بیفتند و درباره فلسفه احکام بحث کنند و برتری اسلام آشکار گردد.  ضمنا مرجع قانونی رسیدگی به این امور هیئت نظارت بر مطبوعات است و قوه قضائیه  نباید رأسا اقدام کند ( به روی دو تا تخم چشم ).
۳  درباره مذاکرات  هسته ای ایران با غرب چند نکته قابل ذکر است. اول اینکه نباید در باره نتیجه این مذاکرات عجولانه قضاوت کرد که همه چیز از دست رفت یا همه چیز  به دست آمد، بلکه همه چیز در اختیار ماست و به مذاکرات آینده بستگی دارد. دوم این که مقاومت مردم و قدرت منطقه ای ایران، غرب را پای میز مذاکره کشاند. روزنامه لس آنجلس تایمز چند روز بعد از مذاکرات ژنو نوشت: تحریم بیشتر ایران امکان پذیر نبود. اگر توافق ژنو را انجام نمی دادیم آنوقت تحریمها شروع به ضعیف شدن می کرد.
 نکته سوم اینکه این مذاکرات راه ارتباط ایران با دنیا را باز کرد، چیزی که کشورهایی مثل عربستان یا کشور نامشروعی مثل اسرائیل به شدت مخالف آن بوده و هستند. فلسفه انقلاب اسلامی ابلاغ پیام اسلام به دنیاست، ما حرف های زیادی با دنیا داریم درباره نظام خانوادگی، نظام جزایی، حقوق بشر، سبک زندگی و غیره، ابلاغ این پیام ها نیازمند ارتباط با دنیا و شرکت فعالتر در مجامع جهانی است ( چشم بسته غیب گفتید ! ) در پایان امیدوارم مرا ببخشید اما چاره ای نداشتم

تاریخ انتشار این صفحه جمعه 9 خرداد 1393 ساعت 22:08

--------------------------------- توجه : در صورتی که می خواهید نظرتان منتشر نگردد مربع ارسال نظر خصوصی را علامت بزنید --------------------------------- تذکر : جملات و کلمات و پیوند هایی که اخلاقی و شرعی نباشند حذف خواهند شد
نظرات و پاسخها

سئوال و جواب

موضوع : radiofarda رادیوفردا , 

برچسب ها : رادیو فردا , نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
vatany14
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله رب العالمین
و صل الله علی محمد و آله الطاهرین
لا سیما بقیه الله فی الارضین
تصویر فوق در اندازه بزرگ
راهنمای تارنما


مطالب اخیر
مصاحبه وطنی با باشگاه خبرنگاران جوان : چرا حسن روحانی نه سید ابراهیم رئیسی آری؟ وطنی و مدح فاطمه زهرا سلام علیها با نواختن ارگ در حضور فیلم مقام معظم رهبری و مداحی منصور ارضی ترانه و آهنگ آرامش بخش و زیبای راجر واترز به فارسی با اجرای محمد حسین وطنی خوانندگی وطنی در ایام فاطمیه در باب آتش و صبر علی و فاطمه علیهم السلام ترانه زیبای پیاده روان حسین علیه السلام با صدا و شعر وطنی در فیلم صدا و سیما موسیقی و آواز غم انگیز وطنی از شکوه حضرت رقیه علیها سلام به بابا سنتور و آواز وطنی در کربلای حسین علیه السلام با شعر سید حمید رضا برقعی سنتور زنی و آواز حزن وطنی در شرح حال حضرت زینب علیهاسلام نهضت امام خمینی آغاز فتنه های عظیم در تاریخ قبل از ظهور قائم اختیارات ولی و ولایت فقیه از نظر آقایان روحانی رفسنجانی مطهری خطر جنگ منطقه ای به رهبری اسرائیل و سردمداری عربستان و کمک مردودین انتخابات مجلس و خبرگان آیا محکومیت حمله به سفارت عربستان و آل سعود در شهادت باقر النمر درست بود؟ واقعه نه دی و پیروان قلابی قانونگرایی و ولایت فقیه و سرنوشت خبرگان وحدت به چه قیمتی و یعنی چه؟ بمناسبت هفته وحدت شانزده آذر روز کدام دانشجو؟ منتقد یا برانداز رهبری؟ دانشجوی غرب زده؟ همجنس گرا؟ شاه دوست؟ کمونیسم؟ یا مسلمان پیرو ولایت فقیه؟ هدف امام خامنه ای از نامه دوم به جوانان غربی چه بوده است؟ داعش کیست و چه هدفی دارد؟ آیا توسط اسرائیل برای جنگ با مهدی موعود (علیه السلام ) ایجاد شده؟ سرود میلاد امامت علی علیه السلام (غدیر خم) با موسیقی و خوانندگی وطنی اذن دخول به حرم حضرت علی علیه السلام با صدای وطنی آیا امامان می شنوند و ما را می بینند در سوگ حضرت امام محمد باقر علیه السلام با دف و نی و صوت حزین وطنی مصاحبه با وطنی در باره اوضاع کشور و خواستگاریش از مژده و فوتبال و آوازش و فایل صوتی سوت لبی چرا و چگونه زیبا خواه و پول طلب در ازدواج ناکام میماند و شعری از قیصر امین پور با صدا و خوانندگی وطنی مدیحه سرایی وطنی بمناسبت تولد امام رضا علیه السلام از شعر نسیم شمال ازدواج و پذیرش محدودیت های آن و مثال از خانواده باراک اوباما (قسمت چهارم از مباحث قبل) کی با کی آیا دو روح در یک جسم شدن واقعیت دارد (قسمت سوم از قبل) هدف و انگیزه چگونگی انتخاب همسر را به ما می گوید و نامه دردناک یک دختر جا مانده (قسمت دوم از پست قبل) چه کسی بهتر است با شما ازدواج کند (قسمت اول) لا اکراه فی الدین اجبار در دین نیست یعنی چه چرا موسوی و کروبی در حصر خانگی به سر می برند؟ انجمن کاربران تارنما و ما

ابر برچسب ها

هنرپیشه ها گفتگو با رادیو معارف ازدواج من vatany.ir مناسبتها عشقولانه ماجرای تولد من رئیس جمهور روحانی لطیفه داستان دروغان مذهبی رادیو فردا عکس مقالات مبانی ازدواج احتمالات من در تفسیر قرآن و بحث طلبگی خبرگزاری فارس کاشان همسریابی کاشان
فهرست موضوعی سایت

biografi زندگی نامه 3تعداد صفحه vatany.ir 10تعداد صفحه farsnews-kashan.ir 13تعداد صفحه radiosalam.ir 18تعداد صفحه radiofarda رادیوفردا 10تعداد صفحه hamsaryabi-kashan.ir 17تعداد صفحه
لینک علاقه مندی های تارنما

دفتر ولایت فقیه لیست کامل دوستان
پیوندهای روزانه

رهبری به زبان های مختلف Leadership in different languages وردپرس برند هبلکس سیم و کابل ایجکس2014 فروشگاه اینترنتی خرید سریال دختر امپراطور دانلود پایان نامه و پروژه های دانشجویان قالب وردپرس صحیفه کلش اف کلنز 1charge1.1000charge.com میرسایت دانلود فیلم لینک مستقیم با قابلیت دانلود شبانه فقط 1000 تومان جملات عاشقانه تبدیل وبلاگ به سایت خرید عینک آفتابی تبدیل وبلاگ به سایت لینک رایگان آپلود عکس به موزیک میرسایت دانلود پروژه- مقاله-پایان نامه وگزارش کاراموزی نرم-افزار-هک-کلش-اف-کلنز فروش اورجینال انواع اسپمر های تبلیغاتی ارسال نظر دانلود مقاله فارسی وبلاگدهی با امکانات فوق العاده قالب وردپرس والپیپرhd گالری عکس hd خرید پستی لینک باکس پر بازدید دانلود مقاله خرید بازی مانا آسیا (اخذ ایزو و استاندارد ملی) لینک باکس پر بازدید خدمات فارسی وبلاگنویسان عکس های خفن ابزار وبلاگ طراحی سایت و ثبت دامنه بانک تخصصی سوالات ارشد پیام نور گروه خبری کافه فردا تبادل لینک اتوماتی همیشه آنلاین تبادل لینک اخبار داعش سیستم هوشمند افزایش بازدید شکلک برای وبلاگ سیستم هوشمند افزایش بازدید شبکه اجتماعی رنگریز :) http://alisajjadi.ir/ اولین وبلاگ داستان EXO دانلود سریع نرم افزار مجله اینترنتی استوا بهترین برچسب ها شبکه اجتماعی و خیلی شلوغ رنگریز :) کدستان - مرجع بزرگ کد و ابزار رایگان وب نویسان مجله اینترنتی استوا آموزشگاه آرایش مردانه تونیک مجلسی دخترانه Learn Hack with Us phpsolphin میکس شارژ آموزشگاه زبان آوران ایمیل موقت دانلود سریع نرم افزار @ شبکه اجتماعی رنگریز دانلود سریع نرم افزار مجله اینترنتی استوا ایمیل موقت اسمان ابی عرفان مجله اینترنتی استوا آموزشگاه زبان آوران بزرگترین مرجع دانلود دانشجویان تبدیل وبلاگ به سایت ژورنال گروه فنی مهندسی اقلید خرید ساعت دیواری دانلود آهنگ های جدید لیمو دانلود گیرنده دیجیتال usb حنابندان خرید ساعت مچی زنانه عکس*اهنگ*اس ام اس ابزار وبلاگ مدل لباس مجلسی سایت بزرگ تفریحی خنده پلاس عرفان خرید اینترنتی ماهیتابه 2 طرفه آگرین بستنی ساز خانگی مجیک تبادل لینک اتوماتیک شبكه اجتماعی بزرگترین پرتال دانشجویان وب سایت قیدار نبی علیه السلام `پرشین هیت عکس و ترفندستان برنامه افزایش بازدید کاملا واقعی بانک تخصصی سوالات ارشد پیام نور

لیست کامل پیوندهای روزانه
 • ارسال پیوند روزانه
 • بایگانی تارنما

  هفته سوم اردیبهشت 1396
  هفته دوم اسفند 1395
  هفته چهارم بهمن 1395
  هفته چهارم آبان 1395
  هفته اول آبان 1395
  هفته چهارم مهر 1395
  هفته دوم بهمن 1394
  هفته اول بهمن 1394
  هفته سوم دی 1394
  هفته دوم دی 1394
  هفته اول دی 1394
  هفته سوم آذر 1394
  هفته دوم آذر 1394
  هفته چهارم آبان 1394
  هفته دوم مهر 1394
  هفته اول مهر 1394
  هفته چهارم شهریور 1394
  هفته سوم شهریور 1394
  هفته دوم شهریور 1394
  هفته اول شهریور 1394
  هفته چهارم مرداد 1394
  هفته سوم مرداد 1394
  هفته دوم مرداد 1394
  هفته چهارم بهمن 1393
  هفته چهارم آذر 1393
  هفته چهارم آبان 1393
  هفته سوم آبان 1393
  هفته اول آبان 1393
  هفته دوم مهر 1393
  هفته اول مهر 1393
  هفته چهارم شهریور 1393
  هفته سوم شهریور 1393
  هفته اول شهریور 1393
  هفته چهارم مرداد 1393
  هفته اول مرداد 1393
  هفته چهارم تیر 1393
  هفته اول تیر 1393
  هفته چهارم خرداد 1393
  بایگانی كل مطالب


  Secondary Themes By Mohammad hossein Vatany of Kashan